Kontakt

En målare målar en vägg

Är du nyfiken på att veta mer om Dextry Group, om våra företag och Dina möjligheter att vara med i vår växande organisation så hör gärna av dig!

Vi är glada att få berätta mer om oss, men framför allt höra vad vi kan göra för dig.

Dextry Group AB

Orgnr:
559051-8345

Adress:
Västertorpsvägen 135,
129 44 Hägersten

Mail:
info@dextry.se

Ekonomiärenden:
ekonomi@dextry.se

Team Dextry Group

Conny Endrell

Conny Endrell

VD

conny@dextry.se
Petra Engström

Petra Engström

Ekonomichef

petra@dextry.se
Elvira Nilsson

Elvira Nilsson

Affärsutvecklare/KMA

elvira@dextry.se
Mats Lundén

Mats Lundén

System/IT-chef

mats@dextry.se
Tomas Pedersen

Tomas Pedersen

Kalkylator

tomas@dextry.se
Anna Antkoviak

Anna Antkoviak

Redovisningsekonom

anna@dextry.se
Anna Antkoviak

Åsa Heerman

Redovisningsekonom

asa@dextry.se

Vi använder cookies på vår hemsida för att ge dig den bästa möjliga användarupplevelsen. Vi samlar också in uppgifter, vad och när vi gör detta kan du läsa i vår integritetspolicy.

Acceptera